Vespa World Days 2019

POZOR POZOR – DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ! Ahoj všichni vespisti – členové některého z lokálních vespa klubů v ČR se zájmem jet na mezinárodní vespa sraz do Maďarska – Vespa World Days Balaton-Zánka-2019!
Už je možné se přihlašovat na tuto akci, která proběhne u Balatonu ve dnech 6.- 9.6.2019.

Vstupenky:
FULL ENTRY Ticket = 28.000 HUF (cca 2.260 Kč), k dispozici je ještě 200 lístků do vyprodání (v ceně je účast na Gala Dinner – večeři).
LIGHT ENTRY Ticket = 21.500 HUF (cca 1.740 Kč), registrace začala 15.1.19 a zatím je bez omezení počtu účastníků.

Rozhodněte se proto ale raději dřív, než bude vyhlášen stop stav od pořadatele. Kurz: 100 HUF = cca 8 Kč.
V ceně žádné verze vstupenky není zahrnuto ubytování, to si musí každý zajistit sám. Seznam kempů, penzionů a hotelů je k nalezení zde na facebooku pod akcí Vespa World Days 2019 Zánka https://www.facebook.com/vespaworlddays2019/
ve vláknu zpráv a konverzace.
Číslo běžného forintového účtu Vespa Club Czech Republic u FIO Banky je:
2301534945/2010,
IBAN CZ4620100000002301534945,
BIC FIOBCZPPXXX
Platbu tedy posílejte ze svého účtu přímo ve forintech (HUF). Poplatky za převod uhraďte vy, aby klubu přišla celá částka. Do poznámky platby je nutné uvést jméno(a) a jméno vespa klubu. Ideální je poslat jednu platbu za všechny členy lokálního klubu.
Dále pak, do přihlášky poslané emailem na adresu: info@vespaclub.cz je nutné uvést: jméno, příjmení, email, rok narození, typ vespy, obsah motoru, SPZ vespy, velikost trička, vegetarián/masojed pro každého účastníka.
POZOR, jinak, než touto cestou přes Vespa Club Czech Republic není možné se na sraz přihlásit. Další podmínkou je být platným členem některého z lokálních vespa klubů v ČR, viz záložka Kluby. Platný člen je ten, který má (nebo bude před přihlášením mít) u svého klubu zaplacený příslušný členský příspěvek na rok 2019.
Každému, kdo se správně a včas přihlásí, pak v květnu pošlu na jeho email vstupenku, kterou si musíte vytisknout a vzít s sebou na sraz.
Ohledně případného společného, hromadného odjezdu vás budu včas před akcí informovat.
Všechny zdraví Víťa Křížek-prezident VCCR