Výhody členství

Proč a jak se stát členem Vespa Clubu?

Členem klubu VCCR se můžete stát pouze prostřednictvím některého z lokálních klubů. Pravidla členství – viz stanovy.

Kdo se rozhodne stát se členem některého z lokálních vespa klubů, sdruženým pod zapsaným spolkem Vespa Club Czech Republic, z.s., V Hůrkách 2090/25, Praha 13 – Stodůlky, 158 00, IČO 26563878 vedený u Městského soudu v Praze pod značkou L 20031, dává vyplněním přihlášky souhlas se zpracováním jím poskytnutých osobních údajů, jako je jméno, příjmení, datum narození, telefonní číslo, email, kontaktní adresu a dále typ, rok výroby, barvu a objem motoru skútru tovární značky Piaggio Vespa pro účely zařazení do databáze členů Vespa Clubu Czech Republic, k případnému oslovování a zasílání informací a klubových sdělení prostřednictvím elektronických prostředků, to vše v souladu s Nařízením GDPR a Zákonem č.480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti. Souhlas uděluje po dobu deseti let ode dne poskytnutí osobních údajů.

Kdo se zpracováním požadovaných údajů nesouhlasí, musí poslat e-mail na adresu info@vespaclub.cz, do kterého uvede svoje jméno a text NESOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ.

Každý člen lokálního klubu registrovaného pod VCCR dostává:

 • 1. rok: nášivku, členskou kartičku, samolepku, placku
 • 2. a další roky: novou kartičku, samolepku

Výhody členství

 • Členové klubu mají levnější poplatek při účasti na mezinárodních vespa srazech.
 • Možnost účastnit se některých srazů určených jen pro členy vespa klubů.
 • Slevy na vybrané zboží a služby v těchto obchodech a restauracích:
 • MotoVšem – Prodává ve svých třech prodejnách v ČR a na e-shopu motorkářské oblečení a doplňky na motorky a nabízí slevu 7 % všem aktivním členům vespa klubů na veškerý sortiment. Stačí se prokázat platnou členskou kartičkou. Sleva 7 % platí i při nákupu v e-shopu, když do poznámky uvedete slevový kód Vespa23 a své číslo na členské kartičce.
 • Moto Prestige – dovozce skútrů Vespa. Pro členy klubu – sleva 12 % na veškeré oblečení, náhradní díly a doplňky.
 • SA moto – Dealer značky Piaggio, prodejce skůtrú, který se zabývá i prodejem náhradních dílů, doplňků, oblečení na motorky a servisem. Nabízená sleva 8 % při nákupu nad 20.000 korun.
 • Adventure Biker – Adventure Biker, jedna z nejznámějších pražských prodejen skútrů různých značek, pořadatel již tradiční Skútr šňůry, distributor skútrařského oblečení italské značky Tucano Urbano. Sleva 10 % pro členy klubu se vztahuje na náhradní díly pro všechny typy Vesp, stejně tak na Vespa doplňky a na výrobky firmy Tucano Urbano. Podmínkou je předložení platné členské karty.
 • Moto Luky – Moto Luky, vršovická opravna a prodejna skútrů nabízí slevu všem platným členům Vespa klubu. Sleva na servis ve výši 10 %, sleva na pneuservis ve výši 5%, sleva na doplňky ve výši 5 %, sleva na náhradní díly ve výši 5 % a sleva na zimní uskladnění ve výši 5 %. Slevy se nevztahují na skútry, které se využívají ke komerčním účelům. Slevy se nesčítají.
 • Motosalone – Prodejna a půjčovna skútrů, sleva pro členy klubu 9 % téměř na všechno, co se týká Vesp.
 • IMOFA Oficiální autorizovaný prodejce skútrů a motorek IMOFA pro všechny platné členy nabízí 10% slevu na díly, 10% slevu na příslušenství, 10% slevu na práci. Předpokladem pro přiznání slevy je prokázání členství pro daný rok platnou členskou klubovou kartičkou.
 • Pizzeria Rugantino – nejlepší pizza v Praze – Dušní 4, Praha 1. Sleva pro členy 15 %
 • Filson – prodejce autodoplňků věnuje každému členu Vespa klubu legendární stříbnou pásku (bude součástí členského balíčku na každý rok) a navíc nabízí 10 % slevu na auto-moto výrobky ve své vzorkové prodejně v sídle firmy, ul. Františka Diviše 68, Praha – Uhříněves. Pro uplatnění slevy se prokažte klubovou kartičkou.
 • Tomáš Blaha – Skútry-Levně.cz – prodej, servis a tuning skútrů a čtyřkolek nabízí slevu pro členy ve výši 10 – 20 % na zboží. Výhoda je platná při zaregistrování na jejich eshopu a zároveň poskytnutí kopie platné členské průkazky. Stávajícím zákazníkům Skútry-Levně stačí pouze dodat kopii platné průkazky. Sleva se pak načte automaticky při zpracovávání každé objednávky. Důležité: pro úspěšné uplatnění slevy volte pouze platbu převodem nebo na dobírku.
 • HINTERSTEINER GMBH – Vespahandel.at nabízí pro členy VCCR slevu ve výši 5 – 20 %. Prodává příslušenství a náhradní dily, nové a staré vespy, dárkové předměty a provádí servisní služby. Sídlí pár kilometrů od rakouského Linze.
 • Europ Assistance s.r.o. nabízí všem platným členům klubu a majitelům skútrů slevu 20 % na pojištění bezplatné asistence při nehodě, poruše nebo krádeži pojištěného skútru, píchnutí, vybití baterie, došlému benzinu či jeho záměně s naftou. Podrobné informace naleznete zde.
 • Vespisti Veri nabízí všem platným členům klubu slevu na díly od těchto značek: RMS, Malossi, Givi, Buzzetti, Giannelli a další. Kontaktujte našeho dlouholetého člena Massima Canepu.
 • Kamenáč music art pub poskytuje členům Vespa klubu 10 % slevu z útraty při jejich návštěvě v tomto Vespa-friendly klubu v Milevsku. Členové se prokážou platným členským průkazem.
 • Carwelt.cz: Při objednání auta obdrží člen Vespa Clubu ZDARMA příslušenství dle vlastního výběru (GPS navigace, strešní nosiče, zimní pneu atd.) v hodnotě 5 000,- / 10 000,- Kč (dle hodnoty vozu).
 • Vesping.com: Barcelonská půjčovna Vesp nabízí členům klubu 10 % slevu na zapůjčení Vespy. Půjčit je možno i přilbu a oblečení jakožto i navigaci, která se při dovolené v tomto španělském městě jistě bude hodit.
 • Ristorante Vespa v Kolíně: 20 % sleva na konzumaci po předložení platné členské karty.
 • DATATAG: Pro všechny platné členy všech lokálních klubů připravila firma DATATAG speciální cenovou nabídku se slevou 35 % z ceny. Více o systému DATATAG a klubové slevě zde.
 • GUSTO VENETO: Vína a gurmánské speciality z oblasti Benátska v Itálii. Jsme otec a syn a sami vybíráme poctivé dodavatele pro naší prodejnu na Vinohradech. Přijďte ochutnat skvělé víno, šunky, uzeniny a sýry nebo si dát výbornou kávu. Pro členy VCCR nabízíme 10 % slevu na všechno a ke každému nákupu espresso zdarma.
 • Family Market: Rozváží mražené potraviny a zmrzliny, potřeby pro domácí zvířata nebo vybavení do kuchyně. Díky své distribuční síti umí vše přivézt až k vám domů po celé republice. Pro členy všech lokálních vespa klubů s platnou členskou kartičkou nabízejí slevu 10 % na každý nákup s použitím kódu VESPACLUB.
 • TheiPhone.cz: Servis všech typů iPhone, tabletů iPad, iPod i počítačů Mac v centru Prahy v ulici Ječná 22. Pro členy kteréhokoliv lokálního vespa klubu platí sleva na servis iPhone nebo jakéhokoliv Macu 10 % po prokázání se členskou kartičkou.
Copyright © 2004 – 2024 Vespa Club Czech Republic | web: Martin Šimon
Vespa